HÖSTERBJUDANDE till nya elever!

HÖSTERBJUDANDE till nya elever!

Bildresultat för sommarbild trafik
Kursen består av:
  • Tio stycken körlektioner (1 timme och 40 minuter vardera)
  • Teori (böcker, övningsskrivningar och syntest)

Kursen kan med fördel läggas upp som en intensivutbildning (intensivkurs) eller i övrigt enligt dina önskemål. Tänkbara alternativ kan vara att lägga upp utbildningen på vår bilskola t.ex. som ett nybörjarpaket, som stödlektioner till privat övningskörning eller som en intensivutbildning (intensivkurs).

Allt detta till ett pris om endast 13.700 kr.

Priserna är generellt låga på trafikskolan men särskilt kurserbjudandet är mycket konkurrenskraftigt jämfört med andra trafikskolor i Stockholm.

Jämför gärna priserna på vår bilskola med andra trafikskolor (bilskolor, körskolor) i Stockholm. Ett bra sätt för att jämföra priser är att ta reda på minutpriset för en körlektion. Detta eftersom längden på körlektioner kan skilja sig åt mycket mellan olika trafikskolor i Stockholm. En trafikskola (körskola, bilskola) som har korta körlektioner kan vid en första anblick tyckas ha låga priser!

By |september 29th, 2021|Okategoriserade|Kommentarer inaktiverade för HÖSTERBJUDANDE till nya elever!

About the Author: